A A A

gdzie w Katowicach kupić dobry miód?


Miody z krzewu Manuka są bardzo pożądanym towarem w gronie Klientów naszego sklepu. Jest z powodzeniem stosowany na wiele schorzeń. To unikatowy produkt o silnych właściwościach antybakteryjnych, którego skuteczność potwierdzają liczne relacje stosujących go pacjentów.
Miód Manuka można kupić bezpośrednio w naszym sklepie zielarskim w Katowicach Giszowcu (tel. 793-388-733 - prosimy o telefon w celu potwierdzenie dostępności produktu). Miody manuka można też kupić w naszym sklepie internetowym PodarujZdrowie.pl.
Kurier szybko i bezpiecznie dowiezie preparat w każdy zakątek kraju. W przypadku zainteresowania miodem manuka prosimy o kontakt telefoniczny ze sklepem w Katowicach - tel. 793-388-733.
 
     Miody pszczele z pasieki Karpacki Miś mamy na półkach sklepu zawsze. Duża liczba zadowolonych i powracających Klientów utwierdziła nas w przekonaniu, że miody z tej pasieki charakteryzują się wysokimi walorami jakościowymi i smakowymi. Co tydzień przyjmujemy nowe dostawy bezpośrednio z pasieki w Stróżach. U na miody są zawsze świeże i najwyższej jakości - prosto od pszczół. W przypadku zainteresowania produktami z pasieki Karpacki Miś prosimy o kontakt telefoniczny ze sklepem w Katowicach - tel. 793-388-733.

     Sklep zielarsko-medyczny "Vitanalis" działa na terenie Katowic-Giszowca od ponad półtora roku. Odwiedziło nas już kilka tysięcy Klientów. Wielu z nich systematycznie wraca. Z zadowoleniem zaopatrują się u nas, bo:

- towary są wysokiej jakości i przechowywane z należytą dbałością,
- zamówienia realizujemy błyskawicznie, (codziennie mamy dostawę towaru),
- mamy dobre ceny,
- dajemy rzetelną informację o produktach,
- udzielamy porad w zakresie ziołolecznictwa,
- zakupy u nas robi się w atmosferze miłej rozmowy.

        Takie opinie usłyszeliśmy z ust naszych Klientów. Daje nam to satysfakcję i motywuje do pracy na rzecz naszego Klienta.

      Adres sklepu:
      Sklep zielarsko-medyczny "Vitanalis"
      ul. Wojciecha 5
      40-474 Katowice

      Godziny otwarcia:
      Pon - Pt: 9.00 - 16.00
      Sob: 9.00 - 13.00

Poniżej plany sytuacyjne położenia naszego sklepu. (kliknij)

Sklep zielarski Vitanalis - Katowice - mapa Sklep zielarski Vitanalis - Katowice Giszowiec