A A A

inne produkty z natury

  • Jak powstaje BIO sok z noni Tahiti Naturel

    Aby w wyniku produkcji powstał sok o najlepszych możliwych właściwościach organoleptycznych oraz o maksymalnej zawartości substancji odżywczych wymagane jest dochowanie ścisłego reżimu technologicznego w całym okresie produkcji - od zbioru na plantacji po dostawę na półkę apteczną.
  • Kosmetyki ochrony skóry dla mamy a zdrowie dziecka

    Jak każda młoda matka przez większość czasu kierujesz myśli ku swojemu dziecku. Może cieszysz się żywiołowymi ruchami maleństwa pod Twoim sercem, a może już trzymasz z czułością jego główkę w czasie karmienia... Macierzyńska miłość to poczucie szczęścia ale i nieustannej troski o zdrowie Twojego Najmilszego. W tym szczególnym dla kobiety i dziecka okresie życia niezwykle istotny jest właściwy dobór kosmetyków ochrony skóry, z którymi będzie miała styczność Twoja skóra, a za Twoim pośrednictwem również Twoje dziecko.
  • Wpływ pasteryzacji na wartość odżywczą soków z noni

    Pasteryzacja soku z noni jest kluczowym etapem finalizującym produkcję. Wszystkie soki z noni muszą być pasteryzowane aby zatrzymać proces fermentacji soku. Celem pasteryzacji jest eliminacja wszystkich niebezpiecznych dla zdrowia bakterii i uczynienie soku czystym i bezpiecznym dla konsumenta.